Odmietnuť všetko môžete tu.


O nás

 

 

Vitajte na našej stránke www.kamka.sk

Sme veľmi radi, že Vám môžme na slovenský trh priniesť niečo nové. Sme výhradným distributórom  kvalitnej belgickej čokoládovej firmy LEMAN Cake Decorations pre Slovensko a Českú republiku.

Spoločnosť vznikla v roku 1963, kedy ju vytvoril pán Georges Leman. Rýchlo sa rozrástajúca spoločnosť dnes pôsobí v 48 krajinách vrátane Slovenska a Čiech, ktoré im každodenne prinášajú inšpiráciu. LEMAN Cake Decorations ponúka široký a kreatívny sortiment dezertných dekorácií z čokolády, fondánu, cukru, oblátky a plastu.

Táto nezávislá rodinná firma vytvarajúca moderné dekorácie neeustále hľadá nové nápady, aby dali Vášmu dezertu alebo torte pridanú hodnotu. Ich heslo znie: "Pomocou našich dekorácií môžete každú tortu obrátiť na párty tortu. Pretože: Žiadna torta, Žiadna párty."

 

Materská spoločnosť so sídlom v Moeskroene má 42 motivovaných a vyhradených zamestnancov.
Všetky čokoládové dekorácie sa vyrábajú v tomto sídle. Ozdoby z cukrovej a mandľovej pasty sú vytvorené v produkčnej spoločnosti v Thajsku nazvanej "Asian Sugar Decor". Thajskí zamestnanci berú do úvahy prísne európske požiadavky na kvalitu. To všetko s ostrým dohľadom na detaily, kreativitu a konkurenčné podmienky.

Keďže sa hovorí "Koľko ľudí, toľko chutí" a všetci máme rozličné predstavy a nároky verím že v našej veľkej LEMAN kolekcii si každý dokáže nájsť niečo pre seba. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veľa inšpirácie.

 

Váš tím

KAMKA

     

                                                               konateľ                                                                       

                            Ing. Milan Šofranko